اخبار جدید

بیوگرافی سام درخشانی بازیگر تئاتر

بیوگرافی کامل سام درخشانی ، همسرش عسل امیر پور و دختر او برکه به همراه لیست فیلم ها و سریال های پرطرفدار سینما و تلویزیون: سام درخشانی متولد ۳۱ تیر ماه ۱۳۵۴ است و در تاریخ ۲۶ خرداد ماه سال ۱۳۹۴ ازدواج کرده و نام همسر او عسل امیر پور می‌باشد. سام درخشانی بازیگر تئاتر سینمای ایران و تلویزیون است. وی فعالیت خودرا در آموزشگاه بازیگری سمندریان گذرانده و در سال ۱۳۷۸ با اولین نقش خود در مجموعه تلویزیونی شب زدگان به کارگردانی امیرحسین قهرایی پا به عرصه بازیگری گذاشته است و در همان سال در دومین فیلم خود به نام طلسم طلایی به کارگردانی سعید اکبریان حضور پیدا کرد.

بیشتر فیلم های سام درخشانی در قالب کمدی و طنز می‌باشد که طرفداران زیادی را به سمت خود روانه کرده است. حضور پژمان جمشیدی در کنار سام درخشانی نیز باعث جذب بیشتر مخاطبین و تماشا کنندگان شده است، اما بیشتر نقش آفرینی های او در سریال ها در قالب طنز نیست. در ادامه با ما همراه باشید تا با زندگی نامه سام درخشانی، همسر و فرزندان او همچنین آثار هنری او بیشتر آشنا شوید.

فیلم های سام درخشانی

مروری داریم به فیلم های سام درخشانی، لازم به ذکر است موارد آمده در جدول زیر تنها فیلم های سینمایی وی بوده و سریال های این هنرمند جذاب و معروف در ادامه (جدول سریال‌ها) آمده است.

جدول مشخصات فیلم های سینمایی سام درخشان

ردیفنام فیلمسال تولیدکارگردان
1دلباخته۱۳۷۹خسرو معصومی
2خانه‌ای در شن۱۳۸۲اردشیر افشین‌راد
3جداافتاده۱۳۸۳داوود موثقی
4شهر آشوب۱۳۸۴یدالله صمدی
5صحنه جرم، ورود ممنوع!۱۳۸۴ابراهیم شیبانی
6عروس زندان۱۳۸۶پرند زاهدی
7نطفه شوم۱۳۸۷کریم آتشی
8شکار روباه۱۳۸۷مجید جوانمرد
9رد پایی در بزرگراه۱۳۸۷حسین تبریزی
10عروس برفی۱۳۹۳سیروس الوند
11باج۱۳۹۴بهمن گودرزی
12خوب، بد، جلف۱۳۹۴پیمان قاسم خانی
13هوس۱۳۹۵محمد خراط زاده
14من اینجا چی میخوام۱۳۹۶مسعود اطیابی
15خجالت نکش۱۳۹۶رضا مقصودی
16تگزاس ۱۱۳۹۶مسعود اطیایی
17دشمن زن۱۳۹۶کریم امینی
18تگزاس ۲۱۳۹۷مسعود اطیابی
19تخته گاز۱۳۹۷محم آهنگرانی
20پالتو شتری۱۳۹۷علی میرزایی
21پاستاریونی۱۳۹۷سهیل موفق
22خوب بد جلف:ارتش سری۱۳۹۸پیمان قاسم خانی
23تگزاس ۳۱۳۹۹مسعود اطیابی

فیلم های کمدی و طنز سام درخشانی

خوب بد جلف: از فیلم های پرطرفدار سینما در ژانر کمدی به کارگردانی پیمان قاسم خانی و تهیه‌کنندگی محسن چگینی و عبدالله اسکندری بود که توانست رضایت مخاطبین را به خود جلب کند. فیلم برداری این فیلم در زمستان سال ۱۳۹۴ انجام شد و در اواخر سال ۱۳۹۵ (۲۷ بهمن ماه) در سینماهای ایران اکران شد.

سام درخشانی در خوب بد جلف
حضور سام درخشانی در فیلم خوب بد جلف

خجالت نکش: دیگر فیلم کمدی می‌باشد که سام درخشانی در نقش حشمت (مامور نیروی انتظامی) به ایفای نقش پرداخته است. این فیلم به کارگردانی رضا مقصودی و نویسندگی رضا مقصودی و افرا جورابلو و به تهیه‌کنندگی سید امیر پروین حسینی در سال ۱۳۹۶ تولید و در اردیبهشت سال ۱۳۹۷ منتشر شده است.

فیلم های تگزاس ۱ ، تگزاس ۲ و تگزاس ۳: از جمله فیلم های پرطرفدار سینمای ایران بود که سام درخشانی در نقش ساسان با همکاری پژمان جمشیدی در نقش بهرام به ایفای نقش پرداختند. این فیلم داستان زندگی ۲ جوان را بیان می‌کند که برای اقامت برزیل دست به کارهایی می‌زنند. این فیلم فوق العاده طنز به کارگردانی مسعود اطیابی، تهیه‌کنندگی سید ابراهیم عامریان در سال ۱۳۹۶ تولید و در تاریخ ۲۹ فروردین ۱۳۹۷ در سینماهای ایران اکران شده است. به نقد از کاربران فیلم های تگزاس جزء برترین فیلم هایی است که درخشانی در کار نامه هنری خود دارد.

دشمن زن: از دیگر فیلم های کمدی بود که سام درخشانی در نقش خسرو در آن به ایفای نقش پرداخته بود. این فیلم به کارگردانی کریم امینی، نویسندگی امیرحسین نجف‌پور و تهیه‌کنندگی محمدحسین فرح‌بخش و عبدالله علیخانی در سال ۱۳۹۶ تولید و در تاریخ ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ در سینماهای ایران اکران شد.

پاستاریونی: دومین فیلم سهیل موفق است که در ژانر کمدی منتشر شده. سام درخشانی در نقش رامین راستین به عنوان صاحب رستوران ترنج و پدر هوشان در این فیلم کمدی و طنز خانوادگی به ایفای نقش پرداخته است. این فیلم به کارگردانی سهیل موفق و تهیه کنندگی بیتا منصوری در سال ۱۳۹۷ تولید و در تاریخ ۷ آذر ماه سال ۱۳۹۷ منتشر شده است.

سریال های تلویزیونی سام درخشانی

مروری بر سریال های تلویزیونی سام درخشانی از زمان شروع فعالیت وی تاکنون. لازم به ذکر است موارد آمده در جدول زیر تنها سریال های پخش شده در تلویزیون می‌باشد و سریال هایی که در نمایش خانگی منتشر شده است را در ادامه (جدول سریال های نمایش خانگی) مشاهده کنید.

سریال های تلویزیونی درخشانی

ردیفنام فیلمکارگردانسال تولید
1شب زدگانامیرحسین قهرایی۱۳۷۸
2طلسم طلاییسعید اکبریان۱۳۷۸
3با من بمانحمید لبخنده۱۳۷۹
4همسفرقاسم جعفری۱۳۷۹
5خانه پدریفریدون حسن پور۱۳۸۰
6بهشت آبیاحمد مرادپور۱۳۸۰
7دریایی هاسیروس مقدم۱۳۸۱
8روزهای اعتراضحسین سهیلی‌زاده۱۳۸۴
9ما چند نفرفیاض موسوی۱۳۸۵
10سال‌های برف و بنفشهسعید سلطانی۱۳۸۵
11به نام گل سرخفیاض موسوی۱۳۸۶
12ساعت شنیبهرام بهرامیان۱۳۸۶
13راه نیرنگمهرداد خوشبخت۱۳۸۷
14عروس برفیسیروس الوند۱۳۸۷
15آنجا که زاده شده‌اممسعود آبپرور۱۳۸۷
16روزهای زیباجواد افشار۱۳۸۷
17در چشم بادمسعود جعفری جوزانی۱۳۸۸
18تکیه بر خورشیدحسین سحر خیز۱۳۸۸
19بازگشتحسین سحرخیز۱۳۸۸
20خسته دلانسیروس الوند۱۳۸۸
21پسری شبیه بابامیلاد کزازی۱۳۸۸
22دارا و ندارمسعود ده نمکی۸۸-۸۹
23نابرده رنجعلیرضا بذرافشان۸۹-۹۰
24شهر دقیانوسمهرداد خوشبخت۱۳۹۰
25مثل شیشهجواد مزدآبادی۱۳۹۰
26راستش را بگومحمد رضا آهنج۱۳۹۱
27پژمانسروش صحت۱۳۹۲
28ماتادورفرهاد نجفی۱۳۹۲
29دولت مخفیعبدالحسن برزی و راما قویدل۱۳۹۲
30آوای بارانحسین سهیلی زاده۱۳۹۲
31همه چیز آنجاستشهرام شاه‌حسینی۱۳۹۲
32پشت بام تهرانبهرنگ توفیقی۱۳۹۴
33زاویه هفتممحمود معظمی۱۳۹۴
34هشت و نیم دقیقهشهرام شاه حسینی۱۳۹۵
35گسلعلیرضا بذرافشان۱۳۹۶
36لیسانسه هاسروش صحت۱۳۹۶
37خط ویژه عشققاسم عرب۱۳۹۷

سام درخشانی در نمایش خانگی

بیوگرافی کامل: سام درخشانی در سریال‌های نمایش خانگی نیز فعالیت داشته که اسامی آن‌ها در زیر آمده است.

سریال شام ایرانی: این سریال در سال ۱۳۹۰ به کارگردانی بیژن بیرنگ در ۸ قسمت تولید شد و در تاریخ ۱۱ بهمن ماه ۱۳۹۰ منتشر شد. جزئیات بیشتر را در ویکی پدیا بخوانید.

سریال ممنوعه: از جمله سریال های پرطرفدار نمایش خانگی بود که سام درخشانی در نقش مسعود سلطانی به عنوان برادر رها حضور داشت و در فصل دوم نقش او از سریال حذف شد.

سام درخشانی در سریال ممنوعه
حضور سام درخشان در سریال ممنوعه

سریال خواب زده: این سریال در سال ۱۳۹۸ تولید و منتشر می‌شود که حضور سام درخشانی در آن قطعی است. گفته می‌شود این مجموعه ژانری وحشت و ترسناک داشته که توسط سیروس مقدم کارگردانی می‌شود. الهام غفوری تهیه کننده این سریال خواهد بود.

زندگینامه سام درخشانی

زندگی نامه کامل: درخشانی متولد دهه ۵۴ و تیر ماهی است که در حال حاضر ساکن تهران و بزرگ شده خیابان ولیعصر تهران می‌باشد؛ نام پدر او پرویز درخشانی و مادر فهیمه کولاتج است. روز جمعه ۱۱ مرداد ماه سال ۸۷ پدر وی در سن ۶۰ سالگی به دلیل سکته مغزی به دیار باقی شتافت. مدرک تحصیلی او دیپلم علوم تجربی بود و درواقع دانشجوی انصرافی تئاتر است. بیوگرافی های بیشتر سام را در ادامه دنبال کنید!

مادر و پدر سام درخشانی
عکس مادر و پدر سام درخشانی

در دوران مجردی خود اخبار مبنی بر ازدواج با نرگس محمدی منتشر شد که بعد از مدتی این خبر تکذیب شد و در خرداد ماه ۹۴ با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش خبر ازدواجش با عسل امیرپور منتشر کرد که جمع کثیری از دوستان، بازیگران و طرفداران خالصانه به ایشان و همسر محترمشان تبریک و آرزوی موفقیت کردند. بیوگرافی های بیشتر سام درخشانی را در ادامه بخوانید.

سام درخشانی و همسر واقعیش

بعد از تمامی حاشیه هایی که در ارتباط با ازدواج سام در زندگی او رخ داد، بلاخره خرداد ۹۴ به همسر واقعی خود رسید، درحال حاضر همسر وی عسل امیرپور است. عکس هایی از مراسم عقد و عروسی عسل امیر پور با درخشانی را ببینید: نامه

ماجرای ازدواج و آشنایی با عسل امیر پور

درخشانی بازیگری معروف و کهنه کار است که محبوبیت زیادی بین مخاطبین و طرفدارانش دارد. عسل امیر پور متولد سال ۱۳۶۲ است و در سن ۳۲ سالگی با سام درخشانی بازیگر سینما آشنا و ازدواج کرد. فعالیت خانم عسل به عنوان مربی بدنسازی است و تحصیلات خود را در رشته نقاشی با کسب مدرک لیسانس پشت‌ سر گذاشته است، با اینکه وی مربی است بیشتر اوقات هم نقاشی می‌کند و جالب است بدانید پانته‌آ درخشانی خواهر سام‌ درخشانی هم نقاش است و به گفته این هنرمند خانه آنها تبدیل به یک گالری نقاشی شده است. بیوگرافی پانته‌آ درخشانی

بارداری همسر سام درخشانی

سام درخشانی و همسرش عسل امیر پور در یک برنامه تلویزیونی شبکه یک مصابحه با سید علی ضیا خبر بارداری همسرش را انتشار کرد. او در گفته گو با علی ضیا گفت: فرزندمان نوروز سال آینده به جمع ما می‌پیوندد و فک می‌کنم دختر باشد، چراکه خواب او را دیدم و تصمیم گرفتیم بعد از تولد اسم دخترمان را برکه بگذاریم.

خواهر سام درخشانی

پانته‌آ درخشانی خواهر سام بازیگر محبوب ایران دختر فهیمه کولاتج است، پانته‌آ درخشانی همانند همسر سام عسل امیر پور یک نقاش است و درحال حاضر ازدواج کرده و کوچک‌تر از برادر خود سام است.

برکه دختر سام درخشانی

سام درخشانی و فرزندش: سام عزیز صاحب یک دختر شد، نام دختر او برکه است، عکس هایی از برکه درخشانی را ببینید:

عکس های جدید برکه درخشانی را ببینید

جهت حمایت از این هنرمند نظرات خود را در رایطه با بیوگرافی سام درخشانی ، همسرش عسل امیر پور، دخترش برکه درخشانی، فیلم ها و سریال های او بنویسید، در صورت مغایرت اطلاعات وارد شده، سریعاً از طریق دیدگاه همین مطلب و یا از صفحه تماس با ما با ذکر عنوان و اصلاحات برای ما ارسال کنید تا در اسرع وقت ویرایشات لازم صورت بگیرد.

https://biomovie.ir/?p=306

دانلود رایگان فیلم و سریال ها در شبکه های اجتماعی ما

تلگــرام روبیــکا سـروش ایتـــــا گپــــــ اینستاگرام
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × دو =

دکمه بازگشت به بالا
بستن