اخبار جدید

بیوگرافی اسماعیل منصف

زندگی نامه اسماعیل منصف فیلم ساز: وی تدوینگر سینما و تلویزیون است. او فعالیت خود را از سینما آغاز کرد و در سال 1393 دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند. در ادامه بیوگرافی او فیلم ها و آثار هنری وی را بخوانید.

فیلم های اسماعیل منصف

گاهی اتفاق می‎افتد: اسماعیل منصف در این فیلم به عنوان تدوینگر فعالیت داشته است، سینمایی گاهی اتفاق می افتد به کارگردانی شراره عطاری در سال ۱۳۸۵ انجام شده است.

فیلم گاهی اتفاق می‌افتد

پریدن از ارتفاع کم: اسماعیل منصف در این فیلم نقش سرپرست تدوین را داشته است، فیلم فوق به کارگردانی حامد رجبی و تهیه کنندگی مجید برزگر و سعید آرمند در سال ۱۳۹۳ انجام شده است. از بازیگران نقش اول فیلم می‌توان به نگار جواهریان، رامبد جوان و محمود بهروزیان اشاره کرد.

فیلم پریدن از ارتفاع کم

بدون مرز: اسماعیل جان باز سرپرست تدوین این فیلم را برعهده داشته است، فیلم سینمایی بدون مرز در سال ۱۳۹۳ به کارگردانی امیرحسین عسگری تولید شده است. از بازیگران نقش اول فیلم می‌توان به: علیرضا بالدی، زینب ناصرپور و آرش مهربان اشاره کرد.

فیلم بدون مرز

گمیچی: این فیلم در سال ۱۳۹۴ به کارگردانی مجید اسماعیلی پارسا انجام شده و اسماعیل منصف نیز سرپرست تدوین آن را انجام داده است. از بازیگران نقش اول این فیلم می‌توان به مهدی مهاجری، مجید دریس و یوسف خداپرست اشاره کرد. در ادامه پوستر فیلم گمیچی را ببینید:

فیلم سینمایی گمیچی

آهستگی: این فیلم به کارگردانی و تهیه کنندگی یاسر خیر در سال ۱۳۹۵ و مثل همیشه سرپرست تدوینش را آقای منصف انجام داده است.

زغال KÖMÜR: این فیلم اولین تجربه اسماعیل منصف در نقش کارگردان و نویسنده است. البته تجربه دیگری نیز در فیلم کوتاه زیر رنگ‌ها، آرداک و فیلم داستانی اویان دارد. سینمایی زغال به تهیه کنندگی اتیین دریکاد (یک فرانسوی) انجام شده و محصول مشترک ایران و فرانسه می‌باشد. درباره فیلم سینمایی زغال KÖMÜR بیشتر بدانید.

دانلود فیلم زغال KÖMÜR

سخن آخر

خوشحال می‌شویم جهت حمایت از این هنرمند نظرات خود را در انتهای همین صفحه برایمان ارسال کنید. در صورتی که اطلاعات بیشتری از اسماعیل منصف و آثار او همچنین آدرس اینستاگرام / همسر و فرزندان وی دارید برایمان ارسال نمایید تا بیوگرافی وی را کامل نماییم. / با آرزوی موفقیت برای شما /

https://biomovie.ir/?p=370

دانلود رایگان فیلم و سریال ها در شبکه های اجتماعی ما

تلگــرام روبیــکا سـروش ایتـــــا گپــــــ اینستاگرام
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 + 9 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن