اخبار جدید

مراحل شرکت در مسابقه ایران

مسابقه ایران به کارگردانی سعید رضایت و تهیه‌کنندگی هاشم رضایت برای شبکه یک 1 سیما تولید شده است. مراحل شرکت در مسابقه ایران چگونه است؟ جهت شرکت در مسابقه تلویزیونی ایران ابتدا اپلیکیشن ایران را دانلود، نصب و ثبت نام کنيد، (ثبت نام از طریق شماره تلفن همراه انجام می‌شود) سپس با استفاده از این نرم‌افزار بخشی از سوال و جواب های مسابقه ایران در اختیارتان قرار می‌گیرد. کافیست وارد بخش مطالعه شوید تا سوالات را با پاسخ صحیح مشاهده کنید. سایر مراحل شرکت در مسابقه ایران به ترتیب زیر می‌باشد:

تشکیل گروه

برای شرکت در مسابقه باید گروه های پنج نفره تشکیل دهید. ابتدا وارد بخش “گروه من” در اپلیکیشن مسابقه ایران شوید و روی “تشکیل گروه” کلیک کنید. حال شماره همراه چهار تن از دوستان و آشنایان خود را که می‌خواهید با آنها گروه تشکیل دهید وارد کنید و منتظر بمانید تا درخواست شما را قبول کنند. توجه کنید که این افراد نیز باید قبلا در برنامه اندرویدی مسابقه ایران ثبت نام کرده باشند.

مطالعه

در بخش مطالعه می‌توانید به تمامی سوالات آزمون اپلیکیشن مسابقه ایران و بخشی از سوالات مسابقه تلویزیونی دسترسی داشته باشید. شما به راحتی می‌توانید پاسخ‌های درست هر سوال را مشاهده کنید تا در هنگام آزمون، شانس بیشتری برای موفقیت و برنده شدن داشته باشید. توجه کنید که برای دسترسی به همه سوالات ابتدا باید تشکیل گروه داده یا در یک گروه عضو شوید.

آزمون

در زمان‌هایی که به زودی اطلاع رسانی خواهد شد، باید وارد بخش آزمون شوید و به تعدادی سوال که برای شما در نظر گرفته شده پاسخ دهید. توجه کنید که تمامی اعضای هرگروه باید در آزمون شرکت کنند چراکه برای ورود به مسابقه تلویزیونی، مجموع امتیازات اعضای هر گروه مد نظر قرار خواهد گرفت. گروهی که امتیاز بیشتری کسب کرده باشد شانس بیشتری برای ورود به مسابقه تلویزیونی ایران دارد.

تیزر مسابقه تلویزیونی ایران

همچنین پیشنهاد می‌شود:

https://biomovie.ir/?p=1779

دانلود رایگان فیلم و سریال ها در شبکه های اجتماعی ما

تلگــرام روبیــکا سـروش ایتـــــا گپــــــ اینستاگرام
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 − 2 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن