اخبار جدید

سریال برف بی صدا می بارد چند قسمت و چند فصل است؟ + خلاصه داستان

سریال تلویزیونی برف بی صدا می بارد چند قسمت دارد؟ آیا فصل دوم هم دارد، فصل سوم چی! مجموعه تلویزیونی «برف بی صدا می بارد» به کارگردانی پوریا آذربایجانی و تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی و نویسندگی مسعود بهبهانی نیا، زهرا پارسافر و طیبه شجری یک سریال 3 فصلی است که فصل 1 و فصل 2 آن در دههٔ های 60 و 70 می‌گذرد، همچنین فصل 3 سوم این مجموعه هم در دههٔ 90 خواهد بود. خلاصه داستان و جزئیات بیشتر سریال برف بی صدا می بارد را در ادامه مطلب بخوانید.

سریال برف بی صدا می بارد قرار است در 250 قسمت برای شبکه سه سیما تولید و پخش شود. در خلاصه داستان این سریال آمده است: اگر بمانی، غزل غزل ترانه ی لبخند به پایت می ریزم. پرده حسرت از دلت برمی کنم. برف بی صدا می بارد، دردانه ی من. بمان تا رسم پذیرایی از تقدیر را بجا آوریم… با توجه به خلاصه داستان گویا موضوعی عاشقانه دارد. آخرین خبرها بزودی منتشر خواهد شد.

https://biomovie.ir/?p=5632

دانلود رایگان فیلم و سریال ها در شبکه های اجتماعی ما

دانلود رایگان فیلم و سریال در کانال پیام رسان تلگرام تلگرام دانلود رایگان فیلم و سریال در کانال پیام رسان روبیکا روبیکا دانلود رایگان فیلم و سریال در کانال پیام رسان سروش سروش دانلود رایگان فیلم و سریال در کانال پیام رسان ایتا ایتا دانلود رایگان فیلم و سریال در کانال پیام رسان گپ گپ آخرین اخبار روز سینما و تلویزیون در صفحه اینستاگرام اینستاگرام
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 3 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن