اخبار جدید

سریال از سرنوشت چند قسمت و چند فصل است؟ + بازیگران

سریال از سرنوشت چند قسمت دارد و چند فصل است؟ جزئیات دقیق این مجموعه تلویزیونی شبکه دو را اینجا دنبال کنید. از سرنوشت به کارگردانی محمدرضا خردمندان و تهیه کنندگی اکبر تحویلیان است که این روزها در مراحل پایانی فصل سوم از سرنوشت 3 قرار دارد، وی با اشاره به این که سری سوم این سریال کی پخش میشود، گفت: زمان دقیق پخش مشخص نیست اما فکر می کنم اوایل پاییز روی آنتن شبکه دو سیما برویم.

تهیه کننده سریال از سرنوشت عنوان کرد: از شبکه دو خواستیم که مدت یک هفته خلاصه قسمت های از سرنوشت فصل 1 و 2 را پخش کند و سپس فصل 3 را روی آنتن ببریم، شبکه دو هنوز تصمیمی مبنی بر پخش خلاصه قسمت های فصول اول و دوم نگرفته است.

فصل چهارم سریال از سرنوشت 4 ساخته می‌شود؟

اکبر تحویلیان تهیه کننده سریال از سرنوشت در باره ادامه دار بودن این مجموعه تلویزیونی گفت: در حال حاضر به ادامه دار بودن این مجموعه فکر می کنم که اگر با سازمان صداوسیما به توافق برسم فصل های چهارم و پنجم این مجموعه را نیز تولید خواهیم کرد.

فصل سوم سریال از سرنوشت 3 در 23 قسمت ساخته می‌شود که در مجموعه 50 قسمت دارد. داستان آن از رفاقت هاشم و سهراب دو پسربچه پرورشگاهی آغاز می‌شود. آن‌ها از کودکی در این مرکز زندگی می‌کنند تا به مرحله نوجوانی و جوانی می‌رسند. آن‌ها که آرزو‌های بزرگی را در سر می‌پرورانند، فراز و نشیب‌های زندگی‌شان محور اتفاقات این سریال قرار می‌گیرد.

از جمله بازیگران سریال از سرنوشت می‌توان به: پوریا پورسرخ، مجید واشقانی، لیلا بلوکات، حبیب دهقان نسب، حسین پاکدل، مائده طهماسبی، سیدمهرداد ضیایی، علیرضا استادی، فریبا نادری، مهدی صبایی و علیرضا آرا هستند. همچنین دارا حیایی، کیسان دیباج، فاطیما بهارمست، محمد زکی زاده، نسیم فروغ، مهدیس توکلی، میترا رفیع و مریم کاظمی از جمله بازیگران جوان این سریال به شمار می روند.

https://biomovie.ir/?p=5537

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه + ده =

دکمه بازگشت به بالا
بستن