اخبار جدید

ستایش 4 | اخبار جدید سریال ستایش ۴

قربان نجفی بازیگر نقش صابر (کارگر حشمت فردوس، برادر انیس و پدر پری سیما) درباره سریال تلویزیونی ستایش ۳ و مدت زمان ساخت این مجموعه گفت: با توجه به اینکه در دو فصل قبل نیز حضور داشتم، فصل سوم سریال ستایش از لحاظ کشش دراماتیک قصه دارای پیچیدگی ها و جذابیت های بیشتری نسبت به دو فصـل قبل است و هر چقدر به قسمـت‌های پایانی نزدیکتر مـی‌شویم این پیچیـدگی‌ها نیز بیشـتر می‌شود. فیلمبرداری این سریال حدود چهار ماه به طــول انجامید.

ستایش 4 ساخته می‌شود؟

بازیگر نقش صابر در خصوص همکاری مجدد خود با سعید سلطانی کارگردان و نویسنده تصریح کرد: سعید سلطانی فردی دوست داشتنی، با اخلاق، خوش فکر و کار بلد است و به بازیگر حین تولید فیلم کـمک می‌کند و آدم همیشه دوسـت دارد با او کار کند. و اگر ستایش ۴ ساخته شود بازهم در این سریال حضور خواهم داشت.

قربان نجفی
قربان نجفی از ستایش ۴ می‌گوید

بازخورد مردم سریال ستایش۳

به نظر بنده بازخـوردها اوایل زیاد خوب نبـود، اما امروز نسبت به گذشتـه خیلی بهتر شده و البته طبیعی است، همیشه مخاطبین در اوایـل پخش سریال کمی جبهه می‌گیرند، چه نسبت به سریال‌های چند فصلی این چنینی که بازیگران و کلـیت کار را نسبت به فصل‌های قبل مقایسه می‌کنند و چه سریال‌های تک فصلـی که در ابتدا هنوز قصه و بازی ها برایشان جا نیفتاده است، به طور کلی این روزها بازخوردهای خوب و رضایت بخـشی از مجموعه تلویزیونی ستایش۳ دریافت می‌کنم.

ستایش ۴ کی ساخته می‌شود؟

بازیگر نقش برادر انیس در خصوص ادامه دار بودن سریال پرطرفدار ستایش و تولید فصل ۴ این‌چنین گفت: به نظر بنده با توجه به نوع پایـان فصل سوم سریال مـی‌تواند ادامه دار باشد و ما شاهـد ادامه تولید این سریال در قالب فصل چهارم باشیم، اما این تصمیمـی است که سازندگان کار و مدیـران تلویزیون باید بگیرند.

امیدواریم ستایش ۴ به زودی ساخته شود، فصل سوم این سریال که سال‌ها طول کشید و کم کم داشت از ذهن مردم خارج می‌شد.

بزودی ستایش ۴ قسمت اول را در بیو مووی دانلود خواهید کرد، آخرین اخبار را در کانال تلگرامی ما دنبال کنید. و یا با دنبال کردن هشتگ #ستایش_۴ از خبرهای داغ این مجموعه با خبر شوید.

https://biomovie.ir/?p=712

دانلود رایگان فیلم و سریال ها در شبکه های اجتماعی ما

تلگــرام روبیــکا سـروش ایتـــــا گپــــــ اینستاگرام
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 − 3 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن