اخبار جدید

زمان دقیق پخش و تکرار سریال پرگار کی پخش میشود؟

زمان و شبکه پخش سریال پرگار مشخص شد

سریال پرگار کی پخش می‌شود؟ زمان دقیق پخش و تکرار مجموعه تلویزیونی پرگار، جزئیات بیشتر را اینجا دنبال کنید. مجموعه تلویزیونی «پرگار» به کارگردانی شهرام شاه حسینی محصول 1398 برای شبکه یک سیما می‌باشد که پیش از این قرار بود در سال 98 به روی آنتن این شبکه برود که متأسفانه روند پخش تغیر کرد.

سریال پرگار هر شب از ساعت 22:15 دقیقه به تاریخ خرداد سال 1399 همچین جایگزین سریال زیرخاکی از شبکه یک پخش می‌شود. بازپخش و تکرار پرگار نیز در سه نوبت بین ساعت 2 تا 2:30 بامداد بین ساعت 10 تا 10:30 صبح و ساعت 14:00 تا 15:00 بعداظهر پخش خواهد شد.

سریال پرگار با موضوع اجتماعی، خانوادگی و ملودرام ساخته شده است. در خلاصه داستان آمده است: سرگذشت آنها با هم‌ گره خورده است، خواسته و ناخواسته در زندگی امروز آن‌ها کنش هایی را ایجاد می‌کند که … علاقه مندان سریال های تلویزیونی می‌توانند هرشب ساعت 10 به تماشای این مجموعه تلویزیونی بنشينند.

https://biomovie.ir/?p=4250

دانلود رایگان فیلم و سریال ها در شبکه های اجتماعی ما

دانلود رایگان فیلم و سریال در کانال پیام رسان تلگرام تلگرام دانلود رایگان فیلم و سریال در کانال پیام رسان روبیکا روبیکا دانلود رایگان فیلم و سریال در کانال پیام رسان سروش سروش دانلود رایگان فیلم و سریال در کانال پیام رسان ایتا ایتا دانلود رایگان فیلم و سریال در کانال پیام رسان گپ گپ آخرین اخبار روز سینما و تلویزیون در صفحه اینستاگرام اینستاگرام
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 − 9 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن