تلویزیون

زمان دقیق پخش و تکرار سریال شرم + از کدام شبکه پخش میشود؟

سریال شرم کی پخش می شود؟ تاریخ، ساعت پخش، تکرار همچنین شبکه پخش کننده و …. مجموعه تلویزیونی «شرم» یک ملودرام عاشقانه است که احمد کاوری آن‌را کارگردانی و تهیه کنندگی آن نیز توسط امیر پوروزیری انجام شده است.

سریال شرم با بازی مرحوم علی اکبر محمودزاده گرجستانی که بیشتر آنرا با نام هنری سیروس گرجستانی می‌شناسید اوایل سال 1399 جلوی دوربین رفت. پس از مدتی فیلمبرداری این مجموعه بدون این هنرمند دوباره شروع شد و طی آخرین اخبار دریافت شده، زمان پخش سریال شرم پاییز امسال (1399) خواهد بود و به روی آنتن شبکه سه سیما خواهد رفت.

احمد کاوری کارگردان سریال شرم، تاکنون سریال های وارش، بیدارباش، خواب بلند و … همچنین فیلم های نفوذی، خودزنی و اعتراف با دور تند در نقش کارگردان و نویسنده در کارنامه هنری خود دارد. پاییز امسال نیز با مجموعه تلویزیونی «شرم» محصول شبکه 3 به خانه ها می‌آید.

زمان دقیق پخش و تکرار سریال شرم طی جدیدترین اخبار بزودی در این صفحه به اطلاع عموم قرار داده میشود.

همچنین: بازیگران سریال شرم به همراه نقش و بیوگرافی را ببینید

https://biomovie.ir/?p=5772

دانلود رایگان فیلم و سریال ها در شبکه های اجتماعی ما

دانلود رایگان فیلم و سریال در کانال پیام رسان تلگرام تلگرام دانلود رایگان فیلم و سریال در کانال پیام رسان روبیکا روبیکا دانلود رایگان فیلم و سریال در کانال پیام رسان سروش سروش دانلود رایگان فیلم و سریال در کانال پیام رسان ایتا ایتا دانلود رایگان فیلم و سریال در کانال پیام رسان گپ گپ آخرین اخبار روز سینما و تلویزیون در صفحه اینستاگرام اینستاگرام
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده − چهار =

دکمه بازگشت به بالا
بستن