اخبار جدید

بی کرایه 2 فصل دوم ساخته می شود؟

تهیه‌کننده مسابقه تلویزیونی بی‌ کرایه که هر شب از شبکه نسیم پخش می‌شود از روند شکل‌گیری ایده مسابقه گفت: بی کرایه اقتباسی از مسابقه‌ای خارجی به نام کَش کَب به انگلیسی: Cash Cab است که بسیار جریان ساز و اتفاقات جالبی را در این گونه تلویزیونی باعث شده بود و همین موضوع باعث شد تا به سمت ساختن «بی کرایه» در ایران برویم.

وی درباره دلیل انتخاب یک بازیگر برای اجرای مسابقه نیز توضیح داد: اجرا و مدیریت مسابقه همزمان با رانندگی کار سختی است در نتیجه فردی را می‌طلبید که توانایی چند جانبه داشته باشد. محمد نادری بازیگر ایرانی و اهل اردبیل به دلیل ارتباط خوبی که با مردم دارد به خوبی از عهده این قضیه برآمد.

بی کرایه 2 دو فصل دوم /آخرین اخبار شبکه نسیم
محمد نادری راننده و مجری بی کرایه

گودرزی از نحوه انتخاب مسافران که شرکت‌کنندگان این برنامه را تشکیل می‌دهند، اظهار کرد: مشکلاتی که در حین فیلمبرداری به وجود می‌آمد موجب تغییراتی در فرآیند تولید شد به همین دلیل شرایطی مانند حجاب و تمایل مسافر برای شرکت در مسابقه باعث شد تا مسابقه از غیرمنتظره بودن دور شود اما دیگر اتفاقات مسابقه به صورت فی البداهه در تاکسی رخ می‌داد.

وی با اشاره به اینکه شرایط کار کردن در خیابان سختی‌های فراوانی دارد، عنوان کرد: ساخت این مسابقه فشار زیادی برایمان داشت ولی نهایت تلاشمان را کردیم تا در آن شرایط سخت کار را به انجام برسانیم ضمن آنکه فکر می‌کنم کار ظرفیت این را دارد که بهتر شود.

گودرزی در پاسخ به اینکه آیا برای ساخت سری دوم بی کرایه 2 اقدام می‌کنند، گفت: ساخت قسمت دوم بستگی به شرایط مالی صدا و سیما و کنداکتور تلویزیون مربوط است اما به طور معمول برنامه‌هایی که تا به حال ساخته‌ام به سری دوم نرسیده‌اند.

همچنین مخاطبان اظهار کردند که چرا فقط در تهران این مسابقه برگزار می‌شود؟ وی در آخر صحبت های خود تصریح کرد: فکر می‌کنم اگر بتوانیم در شهرستان‌های دیگر نیز مسابقه را ادامه دهیم اتفاق بهتری بیفتد. مردم از شرکت در بی کرایه که حالتی سرگرم‌کننده‌ دارد خوشحال می‌شوند و همین ویژگی‌های خاص مسابقه بی کرایه بود که ما اقدام به ساخت آن کردیم.

https://biomovie.ir/?p=1129

دانلود رایگان فیلم و سریال ها در شبکه های اجتماعی ما

تلگــرام روبیــکا سـروش ایتـــــا گپــــــ اینستاگرام
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × پنج =

دکمه بازگشت به بالا
بستن