بیوگرافی بازیگران

بیوگرافی هادی مرتضی زاده بازیگر + عکس

هادی مرتضی زاده بازیگر سریال کامیون در سال 1398 در مسابقه استعدادیابی عصر جدید موفق شد استعداد بازیگری خودش را در معرض نمایش قرار دهد و توانست رای داوران و تماشاگران مسابقه عصر جدید را را دریافت کند. هادی مرتضی زاده بازیگر تئاتر و شرکت کننده چهارم مسابقه عصر جدید در شب دهم فروردین ماه سال 1398 بود که اجرایش با حواشی زیادی همراه شد. در ادامه مختصری از بیوگرافی و فعالیت های این هنرمند در رسانه بیو مووی آشنا شوید.

زندگینامه هادی مرتضی زاده

وی چهارمین شرکت کننده مسابقه استعدادیابی عصر جدید بود که نمایشی را اجرا کرد که در این نمایش نقش فرد معلولی را بازی کرد که قدرت تلکم خوبی نداشته و بعد از مدتها از کما بیرون امده بود. این شرکت کننده بقدری نقش فرد معلول را طبیعی و عادی بازی کرد که همه تماشاگران و حتی داوران نیز گول خوردند و خیال کردند که ایشان واقعا معلول است. اما نقش درخشان و حیرت انگیز او توسط رویا نونهالی با چراغ قرمز مواجه شده و رای منفی گرفت. نونهالی مدعی شده است که او همه را از جمله داوران را فریب داده و این فریب دادن و بازی با احساسات مردم خوب نیست.

هادی مرتضی زاده بازیگر
هادی مرتضی زاده بازیگر

وی که چند سالی است در عرصه بازیگری تئاتر فعالیت دارد و توانست با اجرا خارق العاده اش همه را تحت‌ تاثیر اجرای خود قرار دهد. او ابتدا با سناریویی نمایشی در نقش فردی معلول روی صحنه آمد و قصه‌ ای از شرط عجیب خواستگاریش گفت، اما پس از آن از قالب نمایشی بیرون آمد.

هنوز از اجرای وی نگذشته پیج های فیک به نام ایشان وجود دارد که مشخص نیست کدام پیج اصلیش می‌باشد. اما اجرای وی با واکنش های متفاوتی همراه بوده و اکثر کاربران وی را تحسین کرده و استعداد وی را در اجرا و یازیگری خارق العاده و ستودنی دانستند.
از فعالیت ها و اثار بازیگری این هنرمند اطلاعی در دست نیست و این بیوگرافی بروز خواهد شد. منبع

https://biomovie.ir/?p=2160

دانلود رایگان فیلم و سریال ها در شبکه های اجتماعی ما

تلگــرام روبیــکا سـروش ایتـــــا گپــــــ اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

6 + 13 =

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات فعال است

لطفاً افزونه مسدود کننده تبلیغات Adblock مرورگر خود را غیرفعال و سپس با فشردن F5 یا CTRL+R در هر مرورگری صفحه‌‌ی جاری را رفرش کنید.