اخبار جدید

بیوگرافی آن ماری سلامه در فیلم کوسه + نقش و عکس ها

بیوگرافی آن ماری سلامه بازیگر سرشناس لبنانی برای ایفای یکی از نقش‌های فیلم کوسه به کارگردانی علی عطشانی و تهیه‌کنندگی سید محمد احمدی تاریخ 12 تیرماه 99 روز پنجشنبه به ایران آمد. آن ماری سلامه متولد 24 ژوئیه 1990 (۲ مرداد ماه ۱۳۶۹) فارایا لبنان بازیگر سینما، تلویزیون اهل لبنان است. وی مدرک کارشناسی ارشد در هنرهای نمایشی را دریافت کرد و بازیگری را از تئاتر شروع کرده است. مهدی هاشمی، مهران احمدی، سیما تیرانداز، بهناز جعفری، ریحانه پارسا، محمدجواد جعفرپور، مهران رجبی، مهسا کامیابی و احمدرضا موسوی با حضور پژمان جمشیدی از جمله بازیگران فیلم سینمایی کوسه هستند.

همچنین: دانلود فیلم کوسه با کیفیت HD

آن ماری سلامه با نقش آفرینی در یک فیلم سینمایی لبنانی به نام Galata omri در میان مردم شناخته شد. همچنین با بازی در سریالی 200 قسمتی لبنانی به نام ریشه ها در نقش هنادی دختری که مورد تجاوز واقع شده بود، بیشتر از قبل معروف شد. وی پیش از این نیز در ایران حضور داشته و زبان فارسی را هم از این طریق یاد گرفته است. اولین تجربه بازیگری برای سینمای ایران در فیلم آوازهای سرزمین من که محصول مشترک ایران و لبنان به کارگردانی عباس رافعی جلوی دوربین رفت و حوالی پاییز دومین تجربه این بازیگر برای بازی در فیلم‌های ایرانی است.

سومین تجربه بازیگری آن ماری سلامه در ایران فیلم کوسه است که در نیاوران کلید خورد و احتمالاً تا اواخر مرداد ماه سال جاری پروژه فیلمبرداری به پایان برسد. در ادامه بیوگرافی آن ماری سلامه در فیلم کوسه بخوانید…

زبان فارسی را چگونه یاد گرفته‌اید؟ مصاحبه ای با آن ماری سلامه: زبان فارسی، زبان مادری من نیست. پس از انتخاب برای بازی در این نقش و سفر به ایران، از صفر شروع کردم و چیزی به جز سلام و علیک نمی‌دانستم بعضی اوقات از دستیار کارگردان یا کارگردان کمک می‌گرفتم که جمله فارسی را به من بگویند و من پس از آن‌ها تکرار و احساساتم را به آن اضافه می‌کردم.

https://biomovie.ir/?p=5347

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن