اخبار جدید

آیا امشب سریال پایتخت 6 پخش میشود؟

مجموعه تلویزیونی پایتخت 6 هرشب در ایام نوروز 99 از شبکه یک سیما پخش می‌شود. سریال پایتخت به کارگردانی سیروس مقدم و تهیه کنندگی الهام غفوری به نویسندگی آرش عباسی یک کمدی طنز اجتماعی است. این برنامه در 15 قسمت برای شبکه یک سیما تولید و به روی آنتن این شبکه می‌رود. سریال پایتخت امشب پخش می‌شود؟ سیروس مقدم کارگردان این مجموعه گفت: طبق قرار و تعهدات ما در ایام نوروز سریال پایتخت6 پخش خواهد شد و تنها قسمت های آخر و فینال آن، طلب مخاطبین است که به یاری خداوند در اولین روزی که ستاد ملی مبارزه با کرونا اعلام وضعیت عادی کرد، تیم پایتخت فینال را ساخته و در یکی از اعیاد مثل عید فطر و یا… به محضر مردم عزیز تقدیم می‌کنیم.

دانلود کامل سریال پایتخت 6 | همه قسمت ها

این کارگردان در ادامه گفت: فیلمبرداری پروژه پایتخت 6 علیرغم حوادث و اتفاقات ماه های پایانی سال گذشته، طبق برنامه و زمان بندی توافق شده با موفقیت پیش می رفت. هیچ کدام از آن اتفاقات ناگوار تاثیر سویی بر روند کار نگذاشت تا اینکه با شیوع ویروس منحوس کرونا، استان مازندران و شهر شیرگاه هم مثل دیگر شهرهای کشور و تمامی دنیا تحت تاثیر گسترش این بیماری قرار گرفت.

سیروس مقدم در ادامه صحبت های خود گفت: از آنجایی که قسمت هایی از فینال و پایان فیلمنامه به آمدن بهتاش به تهران و جذب شدنش به فوتبال حرفه ای مربوط می شد و بخش های جذاب دیگری به خانواده نقی و بهبود و رحمت در همین راستا می پرداخت، حتما می باستی در فضای فوتبالی و مسابقات ورزشی و همزمان قصه خانوادگی در اجتماع شهری، اتفاق می افتاد. با توجه به تعطیلی کلیه مسابقات ورزشی و لیگ برتر و همچنین منع تردد و تجمع در تهران و مازندران، ناخواسته و علیرغم میل باطنی مان، کار تصویربرداری هم در سطوح ورزشی و هم در بخش های خانوادگی غیرممکن بود. به همین دلیل ما به تعهدمان که همان ساخت و پخش ۱۵ قسمت پایتخت برای ایام نوروز بود، عمل کردیم.

کارگردان پایتخت 6 در آخر اضافه کرد: این مژده را به مخاطبین پایتخت می دهم که قسمت های پایانی مثل همیشه با قدرت، مفرح و جمع شدن دوباره خانواده گِرد هم انجام می پذیرد. در پایان از صبر و حوصله و همراهی و سعه صدر مدیران تلویزیون، دولتمردان و مردم عزیز سپاسگزارم.

قسمت های آخر پایتخت 6 فصل ششم بزودی تصویر برداری خواهد شد و مثل همیشه از شبکه یک سیما پخش خواهد شد. جهت آگاهی از انتشار و زمان پخش قسمت های آخر 14 و 15 به کانال تلگرامی سایت بپیوندید.

https://biomovie.ir/?p=2176

دانلود رایگان فیلم و سریال ها در شبکه های اجتماعی ما

تلگــرام روبیــکا سـروش ایتـــــا گپــــــ اینستاگرام
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × پنج =

دکمه بازگشت به بالا
بستن